Awesome Image

GUSTAV Children's Clinic to specjalistyczna poradnia medyczna dla dzieci. Powstaliśmy z inicjatywy rodziców, aby zapewnić jak najlepszą specjalistyczną opiekę dla dzieci od urodzenia aż do 18 lat. Trzon naszego zespołu tworzy zespół ortopedów dziecięcych i fizjoterapeutów, który specjalizuje się w leczeniu wad narządu ruchu u dzieci. Tworzymy miejsce dla warszawskich rodzin, w którym dzieci otrzymają profesjonalną opiekę ortopedyczną i fizjoterapeutyczną już od pierwszych dni życia. W naszym zespole pracują także neurolodzy dziecięcy diagnozujący m.in. przyczyny nieprawidłowego napięcia mięśniowego u niemowląt, asymetrii, bólów głowy, pracujący również z dziećmi z porażeniem mózgowym, ze spektrum autyzmu i innymi chorobami o tle neurologicznym. Prowadzimy diagnozę i terapię SI (integracji sensorycznej) w specjalnie wyposażonej sali.

GUSTAV Children's Clinic – ortopedia, neurologia, fizjoterapia, terapia SI

Profesjonalna opieka lekarska od urodzenia. GUSTAV Children's Clinic to miejsce ścisłej współpracy lekarzy, fizjoterapeutów i rodziców. Świadczymy opiekę ortopedyczną już nad noworodkiem. W Poradni Preluksacyjnej wykonamy badanie bioderek – USG stawu biodrowego. W przypadku wątpliwości co do prawidłowego rozwoju, oferujemy konsultacje z neurologiem dziecięcym. Realizujemy fizjoterapię niemowląt i małych dzieci, m.in. metodą NDT Bobath. Prowadzimy diagnozy i rehabilitację dla dzieci starszych oraz diagnozę i terapię integracji sensorycznej (SI).

  • Przestrzeń naszej poradni to starannie zaaranżowane wnętrza przyjazne dla pacjentów, dostosowane także do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

    Do dyspozycji rodzin są komfortowe przewijaki, miejsce na wózki, przestronna poczekalnia i sanitariaty dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

  • Gabinety wyposażone są w nowoczesne aparaty USG i przypominają wnętrza domowe, aby nie generować dodatkowego stresu u dzieci.

    Dysponujemy salą rehabilitacyjną do fizjoterapii oraz sklepem, gdzie można kupić akcesoria rehabilitacyjne, a także szereg artykułów przydatnych w opiece nad niemowlętami jak maty, chusty, nosidła czy leżaczki. GUSTAV Children' Clinic to miejsce pierwszego kontaktu, jeśli poszukujesz specjalistów z zakresu ortopedii, neurologii i fizjoterapii dziecięcej w Warszawie.