• Białej Floty 2 loc. 20

  02-654, Warsaw,
  Marina II
 • Appointment registration
  by phone

  Mon - Fri 8-19
Awesome Image

GUSTAV Children's Clinic to więcej niż poradnia medyczna dla dzieci. To miejsce, gdzie wysoko wykwalifikowani specjaliści różnych dziedzin medycyny łączą swoje siły, aby zapewnić Twojemu dziecku kompleksową, specjalistyczną opiekę. Nasza oferta obejmuje szereg poradni: od ortopedii dziecięcej i dorosłych, przez fizjoterapię dziecięcą, neurologię dziecięcą, neurologopedię, po poradnię preluksacyjną, poradnię wad postawy, alergologię dziecięcą, chirurgię dziecięcą, dermatologię oraz poradnię pediatryczną. Cieszymy się na Twoją wizytę również w naszej najnowszej poradni – neurofeedbacku, gdzie specjaliści pomagają dzieciom radzić sobie z różnymi wyzwaniami, takimi jak ADHD, bezpiecznie i efektywnie. Dążymy do tego, by każde dziecko otrzymało profesjonalną opiekę medyczną już od pierwszych dni życia. Nasz zespół składa się z doświadczonych ortopedów, fizjoterapeutów, neurologów, neurologopedów i innych specjalistów, którzy pracują razem, aby pomóc Twojemu dziecku rosnąć zdrowo i szczęśliwie. Zapraszamy do GUSTAV Children's Clinic – miejsca, gdzie Twoje dziecko jest dla nas najważniejsze.

GUSTAV Children's Clinic – ortopedia, neurologia, fizjoterapia, terapia SI

GUSTAV Children's Clinic to nowoczesna poradnia medyczna oferująca kompleksową opiekę nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem dziecka od pierwszych dni życia. Nasz interdyscyplinarny zespół specjalistów to gwarancja holistycznego podejścia do małego pacjenta. W jednym miejscu możesz skorzystać z pomocy specjalistów dziecięcych: ortopedów, fizjoterapeutów, neurologów, neurologopedów, alergologa, chirurga dziecięcego, dermatologa oraz pediatry. Wszyscy specjaliści współtworzący Klinikę GUSTAV ściśle ze sobą współpracują, dzięki czemu Ty i Twoje dziecko możecie liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji wymagającej interdyscyplinarnej konsultacji. Nasi ortopedzi oferują również konsultacje i leczenie dla pacjentów dorosłych.

 • Zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów

  Tworząc zespół GUSTAV Children's Clinic zależało nam na podjęciu współpracy z najlepszymi przedstawicielami poszczególnych specjalności. W naszych szeregach znajdziesz lekarzy i fizjoterapeutów posiadających wszystkie niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w leczeniu i prowadzeniu terapii u dzieci w różnym wieku i z różnymi potrzebami. To rzeczowi profesjonaliści, którzy wyróżniają się kompetencjami interpersonalnymi, mający rewelacyjne podejście do pacjentów i świetny kontakt z rodzicami / opiekunami dzieci. W GUSTAV Children's Clinic Ty i Twoje dziecko jesteś w dobrych rękach!

 • Profesjonalna terapia SI, NDT Bobath, FITS i BSPTS

  Naszym celem jest nie tylko przeprowadzanie bilansów i badań profilaktycznych oraz stawianie diagnoz, ale także oferowanie Ci możliwie szerokiego wsparcia w leczeniu schorzeń i zaburzeń u Twojego dziecka. Nasi specjaliści posiadają kwalifikacje uprawniające ich do planowania i prowadzenia między innymi Terapii Integracji Sensorycznej (terapia SI), fizjoterapii niemowląt i małych dzieci metodą NDT Bobath, terapii skolioz metodami rekomendowanymi przez SOSORT (FITS i BSPTS), terapii ręki oraz swoistego treningu mózgu (biofeedback, neurofeedback). W Klinice GUSTAV pracują doświadczeni fizjoterapeuci dziecięcy którzy do swojej wyłącznej dyspozycji mają nowocześnie wyposażoną salę oraz gabinety terapeutyczne.

Nowoczesne i doskonale wyposażone gabinety

Konsultacje odbywają się w przyjemnych gabinetach, których wystrój zaprojektowaliśmy z myślą o stworzeniu domowej atmosfery. Wnętrza mają zapewniać poczucie bezpieczeństwa małym pacjentom oraz zapewniać dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień ich dorosłym opiekunom.

Wszystkie gabinety lekarskie zostały wyposażone w niezbędne sprzęty. Na miejscu mamy między innymi nowoczesna aparaturę USG, aparaty Tubinger do leczenia dysplazji stawu biodrowego oraz akcesoria pomocne w leczeniu stopy końsko-szpotawej. W Poradni GUSTAV działa również gipsownia dostosowana do potrzeb najmłodszych pacjentów oraz profesjonalny gabinet zabiegowy.

Jak możemy Ci pomóc?

Określ, jakiej specjalistycznej usługi potrzebujesz i umów się na konsultację w najwygodniejszy dla siebie sposób: telefonicznie lub elektronicznie.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, jakiego wsparcia potrzebujesz Ty lub Twoje dziecko – zadzwoń do nas! Nasze rejestratorki są jednocześnie studentkami odpowiednio wydziału lekarskiego, położnictwa i psychologii. Potrafią odpowiednio pokierować, zaproponować adekwatny rodzaj konsultacji i dobrać najlepszego specjalistę do danego problemu.

Centrum Medyczne GUSTAV : Ortopedia dzieci i dorosłych | Neurologia dziecięca | Fizjoterapia | Inna specjalistyka dziecięca