• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Alergolog dla dzieci w Warszawie (Mokotów)

Potrzebujesz doświadczonego alergologa dla dzieci? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! W naszym zespole znajdziesz wybitnego specjalistę, który otoczy kompleksową opieką Twoje dziecko! Aby skorzystać z usług alergologa dziecięcego wystarczy zarejestrować się na konsultację – nie potrzebujesz skierowania od pediatry czy lekarza rodzinnego.

Dobry alergolog dla dzieci Warszawa

GUSTAV Children’s Clinic w Warszawie oferuje usługi alergologa dziecięcego świadczone na rzecz maluchów od pierwszych dni życia do 18. urodzin. Do naszej poradni możesz zgłosić się na konsultację alergologiczną w każdej sytuacji, w której podejrzewasz u swojego dziecka chorobę podłożu alergicznym. W gabinecie realizowana jest pogłębiona diagnostyka (w tym testy skórne) oraz leczenie, między innymi: immunoterapia swoista u pacjentów z alergicznym nieżytem nosa i astmą, leczenie przewlekłej pokrzywki u dzieci, leczenie AZS.

Usługi alergologa dla dzieci mogą być realizowane niezależnie od innych usług oferowanych przez Klinikę GUSTAV lub w ramach kompleksowej opieki nad małym pacjentem.

Zapraszamy na wizytę

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2
Warszawa Mokotów


Rejestracja:


lub elektroniczna ↓

Nasi specjaliści

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog