• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Fizjoterapeuta dziecięcy z doświadczeniem – osiedle Marina, Mokotów

Poradnia fizjoterapeutyczna dla dzieci stworzona w ramach GUSTAV Children’s Clinic jest miejscem, w którym otaczamy fachową opieką niemowlęta, dzieci i młodzież z różnego rodzaju dysfunkcjami w obrębie narządów ruchu. Naszym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku kompleksowego wsparcia fizjoterapeutycznego na każdym etapie rozwoju, w maksymalnie przyjaznej atmosferze, sprzyjającej efektywności wszystkich podejmowanych w ramach terapii działań. Gwarantujemy opiekę doświadczonych fizjoterapeutów i zapewniamy dostęp do najwyższej klasy sprzętów niezbędnych do fizjoterapii.

Ocena fizjoterapeutyczna, konsultacje, terapia i warsztaty

W Poradni fizjoterapeutycznej dla dzieci zapewniamy kompleksowe wsparcie profilaktyczne i terapeutyczne oraz edukacyjne dla rodziców i opiekunów dzieci od urodzenia do 18. roku życia. Przeprowadzamy oceny fizjoterapeutyczne kilkutygodniowych maluchów, w ramach których sprawdzany jest m.in. poziom napięcia mięśniowego oraz przeprowadzany jest instruktaż niemowlęcy, a w razie potrzeby – zalecane są konkretne działania terapeutyczne.

Rodzice najmłodszych pacjentów mogą również wziąć udział w warsztatach chustonoszenia oraz Akademii Malucha, w ramach której edukujemy na temat prorozwojowych sposobów opieki nad niemowlętami.

Projektujemy fizjoterapie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, koncentrujące się na korygowaniu nieprawidłowości ortopedycznych i ogólnorozwojowych, m.in. leczeniu skolioz i innych wad postawy. Pracujemy w oparciu o metody fizjoterapeutyczne uznane na całym świecie, przede wszystkim fizjoterapię NDT Bobath oraz metodę FITS (rekomendowaną przez Międzynarodowe Towarzystwo Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Leczenia Skolioz).

Kompleksowa opieka wykwalifikowanego fizjoterapeuty dla dzieci

Twoje dziecko trafi w Klinice GUSTAV pod opiekę certyfikowanych fizjoterapeutów. To zespół doświadczonych fachowców, posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania skutecznej oceny fizjoterapeutycznej oraz projektowania i prowadzenia fizjoterapii dopasowanej do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. Fizjoterapeuci dziecięcy w klinice GUSTAV wyróżniają się cierpliwością i życzliwością oraz empatycznym podejściem do dzieci w każdym wieku.

Komfortowe i nowoczesne wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb

Naszym celem było stworzenie Poradni fizjoterapeutycznej, która nie tylko zapewnia specjalistyczne wsparcie dzieciom i ich rodzicom, ale również gwarantuje optymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa małym pacjentom i ich opiekunom. Właśnie dlatego zaaranżowaliśmy poradnię w taki sposób, by jej wnętrza były nowoczesne i przytulne, przyjemne w odbiorze i maksymalnie funkcjonalne. Poradnia fizjoterapeutyczna GUSTAV została ponadto wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, sprzęty i dodatkowe akcesoria. Dzięki temu zarówno konsultacje i oceny fizjoterapeutyczne, jak i sama fizjoterapia oraz wszystkie oferowane przez nas warsztaty i szkolenia przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów usług.

Zapisz swoje dziecko do naszego fizjoterapeuty już dziś

Szukasz profesjonalnego wsparcia fizjoterapeutycznego dla swojego dziecka? Sprawdź, co możemy dla Was zrobić w Poradni fizjoterapeutycznej dla dzieci w GUSTAV Children’s Clinic.

Zapraszamy na wizytę:

Gustav – Children’s Clinic
ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

Rejestracja

telefoniczna: 509 105 905
e-mail: rejestracja@gustav.pl
elektroniczna: Umów wizytę