• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Fizjoterapia dla dzieci – specjaliści z doświadczeniem – osiedle Marina, Mokotów

Poradnia fizjoterapeutyczna dla dzieci stworzona w ramach GUSTAV Children’s Clinic jest miejscem, w którym otaczamy fachową opieką niemowlęta, dzieci i młodzież z różnego rodzaju dysfunkcjami w obrębie narządów ruchu. Naszym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku kompleksowego wsparcia fizjoterapeutycznego na każdym etapie rozwoju, w maksymalnie przyjaznej atmosferze, sprzyjającej efektywności wszystkich podejmowanych w ramach terapii działań. Gwarantujemy opiekę doświadczonych fizjoterapeutów i zapewniamy dostęp do najwyższej klasy sprzętów niezbędnych do fizjoterapii.

Ocena fizjoterapeutyczna, konsultacje, terapia i warsztaty

W Poradni fizjoterapeutycznej dla dzieci zapewniamy kompleksowe wsparcie profilaktyczne i terapeutyczne oraz edukacyjne dla rodziców i opiekunów dzieci od urodzenia do 18. roku życia. Przeprowadzamy oceny fizjoterapeutyczne kilkutygodniowych maluchów, w ramach których sprawdzany jest m.in. poziom napięcia mięśniowego oraz przeprowadzany jest instruktaż niemowlęcy, a w razie potrzeby – zalecane są konkretne działania terapeutyczne.

Rodzice najmłodszych pacjentów mogą również wziąć udział w warsztatach chustonoszenia oraz Akademii Malucha, w ramach której edukujemy na temat prorozwojowych sposobów opieki nad niemowlętami.

Projektujemy fizjoterapie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, koncentrujące się na korygowaniu nieprawidłowości ortopedycznych i ogólnorozwojowych, m.in. leczeniu skolioz i innych wad postawy. Pracujemy w oparciu o metody fizjoterapeutyczne uznane na całym świecie, przede wszystkim fizjoterapię NDT Bobath oraz metodę FITS (rekomendowaną przez Międzynarodowe Towarzystwo Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Leczenia Skolioz).

Kompleksowa fizjoterapia dla niemowląt i dzieci

Twoje dziecko trafi w Klinice GUSTAV pod opiekę certyfikowanych fizjoterapeutów. To zespół doświadczonych fachowców, posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania skutecznej oceny fizjoterapeutycznej oraz projektowania i prowadzenia fizjoterapii dopasowanej do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. Fizjoterapeuci dziecięcy w klinice GUSTAV wyróżniają się cierpliwością i życzliwością oraz empatycznym podejściem do dzieci w każdym wieku.

Komfortowe i nowoczesne wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb

Naszym celem było stworzenie Poradni fizjoterapeutycznej, która nie tylko zapewnia specjalistyczne wsparcie dzieciom i ich rodzicom, ale również gwarantuje optymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa małym pacjentom i ich opiekunom. Właśnie dlatego zaaranżowaliśmy poradnię w taki sposób, by jej wnętrza były nowoczesne i przytulne, przyjemne w odbiorze i maksymalnie funkcjonalne. Poradnia fizjoterapeutyczna GUSTAV została ponadto wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, sprzęty i dodatkowe akcesoria. Dzięki temu zarówno konsultacje i oceny fizjoterapeutyczne, jak i sama fizjoterapia oraz wszystkie oferowane przez nas warsztaty i szkolenia przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów usług.

Zapisz swoje dziecko do naszego poradni fizjoterapeutycznej dla dzieci

Szukasz profesjonalnego wsparcia fizjoterapeutycznego dla swojego dziecka? Sprawdź, co możemy dla Was zrobić w Poradni fizjoterapeutycznej dla dzieci w GUSTAV Children’s Clinic.

Zapraszamy na wizytę

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2
Warszawa Mokotów


Rejestracja:


lub elektroniczna ↓

Nasi lekarze

Katarzyna Rutka fizjoterapia dziecięca w Warszawie Gustav Ortopedia

mgr Katarzyna Rutka

Fizjoterapeuta niemowląt

mgr Katarzyna Rutka

Fizjoterapeuta niemowląt

mgr Magdalena Dąbkowska

Fizjoterapeuta niemowląt

mgr Magdalena Dąbkowska

Fizjoterapeuta niemowląt
Zuzanna Adamska fizjoterapia Gustav Ortopedia

mgr Zuzanna Adamska

Fizjoterapeuta dziecięcy / Terapeuta SI

mgr Zuzanna Adamska

Fizjoterapeuta dziecięcy / Terapeuta SI

mgr Zofia Sajecka

Fizjoterapeuta dziecięcy

mgr Zofia Sajecka

Fizjoterapeuta dziecięcy