• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Fizjoterapia dzieci - poradnia fizjoterapii - Os. Marina na Mokotowie


Poradnia GUSTAV Children's Clinic to miejsce, w którym otaczamy opieką niemowlęta i dzieci z dysfunkcjami i przejściowymi kłopotami z narządem ruchu. Dbamy o to, by spotkania z fizjoterapeutami odbywały się w atmosferze komfortowej dla dziecka niezależnie od jego wieku. Dysponujemy dużą salą rehabilitacyjną wyposażoną w sprzęt niezbędny do fizjoterapii.

Fizjoterapia dziecięca w GUSTAV Children's Clinic


Nasi fizjoterapeuci dziecięcy są certyfikowanymi terapeutami metod z powodzeniem stosowanych na całym świecie. W korygowaniu nieprawidłowości ortopedycznych i ogólnorozwojowych u niemowląt i małych dzieci stosujemy m.in. fizjoterapię NDT Bobath, która jest zgodna z naturalnymi potrzebami motorycznymi dzieci. Specjalizujemy się w leczeniu skolioz i innych wad postawy przy pomocy metody FITS, rekomendowanej przez SOSORT (Międzynarodowe Towarzystwo Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Leczenia Skolioz).

Zachęcamy do wczesnej profilaktyki i edukacji, oferując ocenę fizjoterapeutyczną dla kilkutygodniowych dzieci. Fizjoterapeuta oceni poziom napięcia mięśniowego, podpowie właściwe metody pielęgnacji, wychwyci nieprawidłowości wymagające terapii lub domowych ćwiczeń. Rodzicom niemowląt proponujemy udział w Akademii Malucha, gdzie w małej grupie uczymy prorozwojowych sposobów opieki nad maluszkiem, opartych na metodzie NDT-Bobath. Można również skorzystać z kursu chustonoszenia, prowadzonego przez wykwalifikowaną trenerkę.

GUSTAV Children's Clinic - Fizjoterapia dziecięca na najwyższym poziomie

W GUSTAV Children's Clinic możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Proponujemy m.in.:

• ocenę fizjoterapeutyczną,
fizjoterapię metodą NDT-Bobath,
fizjoterapię wad postawy metodą FITS,
• instruktaż niemowlęcy,
• warsztaty chustonoszenia.

Zapraszamy na wizytę:

Gustav – Children’s Clinic
ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

Rejestracja

telefoniczna: 509 105 905
e-mail: [email protected]
elektroniczna: Umów wizytę