• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Fizjoterapia wad postawy u dzieci - osiedle Marina, Mokotów


Wszystkim rodzicom zależy bezpiecznym rozwoju swojego dziecka. Czasem jednak w toku jego rozwoju pojawiają się problemy. W Gustav - Children's Clinic pracujemy w zespole ortopedów i fizjoterapeutów i stawiamy na współpracę z rodzicami i dorastającym dzieckiem. W diagnozie i terapii wad postawy specjalizuje się szczególnie dr Łukasz Jastrzębski oraz certyfikowane fizjoterapeutki Zuzanna Adamska i Sylwia Drzewicka. Specjalizujemy się m.in. w leczeniu skrzywień kręgosłupa z wykorzystaniem metody FITS – jedną z nielicznych metod rekomendowanych przez Towarzystwo Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Leczenia Skolioz SOSORT.

W czym pomoże fizjoterapeuta dziecięcy?


Fizjoterapia dla starszych dzieci w naszym ośrodku ma za zadanie pomóc w terapii problemów wrodzonych i nabytych, takich jak wady postawy, skolioza, choroba Scheuermanna, deformacje klatki piersiowej. Nasi fizjoterapeuci dziecięcy przeprowadzają szczegółowy wywiad, a następnie wdrażają odpowiednie zalecenia terapeutyczne, traktując dziecko i rodziców jako partnerów w terapii. Nasi terapeuci cieszą się dużym uznaniem i zaufaniem rodziców.

Kiedy warto udać się na rehabilitację wad postawy z dzieckiem?


Rodzice poszukują usług specjalisty od fizjoterapii dziecięcej często wtedy, gdy dostana zalecenie od pediatry. Jednak warto zainteresować się tego typu terapią wcześniej, zwłaszcza jeśli zauważamy niepokojące symptomy. Jeśli Twoje dziecko garbi się, przyjmuje asymetryczną postawę lub skarży na dolegliwości bólowe, należy zwrócić się po profesjonalną pomoc do fizjoterapeuty dziecięcego. Nasza klinika prowadzi m.in. zajęcia fizjoterapeutyczne dla dzieci z rozmaitymi wadami postawy, a także terapię wedle zaleceń ortopedy.

Fizjoterapia dla dzieci starszych w Poradni GUSTAV

Kontakt z pacjentem

Nasi specjaliści to osoby z odpowiednim podejściem do dzieci i nastolatków, co przekłada się na przebieg i efekty terapii.

Indywidualne podejście

Każdy fizjoterapeuta podchodzi indywidualnie do problemów pacjenta i dobiera takie rodzaje ćwiczeń, by jak najlepiej odpowiadać na jego potrzeby.

Nowoczesne metody

Dysponujemy w pełni wyposażoną salą do fizjoterapii. Podczas poszczególnych sesji pacjenci mogą korzystać z wielu akcesoriów i sprzętów stymulujących pracę układu ruchowego.

Komfortowa poczekalnia

Rodzice starszych dzieci nie muszą brać udziału w sesjach fizjoterapii. Zachęcamy do skorzystania z naszej komfortowej poczekalni.

Zapraszamy na wizytę:

Gustav – Children’s Clinic
ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

Rejestracja

telefoniczna: 509 105 905
e-mail: rejestracja@gustav.pl
elektroniczna: Umów wizytę