• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Czym zajmuje się neurolog dziecięcy?

Poradnia neurologiczna dla dzieci stworzona w ramach kliniki GUSTAV Children’s Clinic to miejsce, w którym obejmujemy kompleksową opieką neurologiczną dzieci i młodzież, potrzebujące wsparcia w zakresie diagnozowania i leczenia schorzeń układu nerwowego. Oferujemy pomoc w każdej sytuacji, w której chcesz skonsultować niepokojące Cię u dziecka symptomy lub konsultację z neurologiem zalecił pediatra, ortopeda, bądź fizjoterapeuta. Z usług naszej dziecięcej poradni neurologicznej możesz skorzystać w dowolnym momencie życia dziecka i uzyskać profesjonalne wsparcie w szerokim spektrum nieprawidłowości, zaburzeń i chorób neurologicznych.

Ocena, konsultacja i diagnoza neurologiczna dzieci i młodzieży

Dziecięca poradnia neurologiczna przyjmuje pacjentów od urodzenia do ukończenia przez Twoją pociechę 18. roku życia. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem: wrodzonych i nabytych wad układu nerwowego, obniżonego i podwyższonego napięcia mięśniowego, opóźnionego rozwoju psychoruchowego, padaczki i innych zespołów napadowych. Możesz się do nas również zwrócić z problemem: bólów głowy u dziecka, nadpobudliwości czy zaburzeń psychogennych, a także szukając pomocy w leczeniu stanów pourazowych głowy i chorób nerwowo – mięśniowych.

Podczas pierwszej wizyty lekarz neurolog przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, przeanalizuje dokumentację medyczną dziecka oraz przeprowadzi dokładne badanie neurologiczne. W razie potrzeby może również skierować Cię na dodatkowe badania, które pozwolą rozwiać wszystkie wątpliwości i postawić dokładną diagnozę.

Co leczy neurolog dziecięcy? Holistyczne leczenie małych pacjentów

W poradni neurologicznej działamy kompleksowo! Jeżeli Twoje dziecko wymaga rozszerzonej diagnostyki oraz konsultacji z lekarzami innych specjalizacji – możemy przeprowadzić dodatkowe badania w pozostałych poradniach specjalistycznych GUSTAV Children’s Clinic. Oferujemy m.in. usługi ortopedyczne, fizjoterapeutyczne i neurologopedyczne. Interdyscyplinarny zespół fachowców oraz nowocześnie wyposażone gabinety to gwarancja holistycznego wsparcia oraz skutecznego leczenia dziecka.

Neurolog dziecięcy z prywatnej poradni neurologicznej dla dzieci w GUSTAV Children’s Clinic – os. Marina, Mokotów

Naszym celem było stworzenie poradni neurologicznej dla dzieci, świadczącej specjalistyczne usługi z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Zespół poradni neurologicznej tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, a konsultacje i leczenie odbywają się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach. Gwarantujemy spokojną i życzliwą atmosferę, dzięki której każda wizyta w naszej Klinice przebiega komfortowo, a Ty i Twoje dziecko możecie liczyć na 100% naszej uwagi i zaangażowania.

Szukasz profesjonalnego wsparcia neurologicznego dla swojego dziecka? Chcesz zweryfikować niepokojące Cię symptomy lub szybko zrealizować konsultację zaleconą przez innego lekarza? Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego dziecka w Poradni neurologicznej dla dzieci funkcjonującej w ramach GUSTAV Children’s Clinic.

Zapraszamy na wizytę:

Gustav – Children’s Clinic
ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

Rejestracja

telefoniczna: 509 105 905
e-mail: rejestracja@gustav.pl
elektroniczna: Umów wizytę