• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Neurolog Online – Wideo oraz Telefoniczne wizyty

Wiemy, że wyprawa do lekarza z dzieckiem może być sporym wyzwaniem. Mimo że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z małym pacjentem w gabinecie, to jednak konsultacje online są formą, która pozwala na przeprowadzenie efektywnego spotkania ze specjalistą bez konieczności wychodzenia z domu. Teraz możesz już u nas skorzystać z merytorycznego wsparcia neurologa dziecięcego online!

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie maja możliwości dotarcia do Kliniki GUSTAV, ale nie chcą rezygnować z konsultacji z doświadczonym neurologiem.

Jak wygląda konsultacja online z neurologiem dziecięcym?

Podczas konsultacji neurolog dziecięcy online przeprowadza pogłębiony wywiad z rodzicem / opiekunem dziecka (opcjonalnie również ze starszym dzieckiem), analizuje przesłaną wcześniej lub podczas spotkania dokumentację medyczną i ewentualne dodatkowe materiały, np. video przedstawiające zachowania dziecka, które zaniepokoiły rodzica.

Specjalista może postawić wstępną diagnozę, a w niektórych przypadkach – zlecić wykonanie dodatkowych badań. W ramach spotkania z neurologiem online lekarz może szeroko omówić dostępne metody leczenia zaburzenia czy schorzenia, z którym boryka się Twoje dziecko oraz zaproponować terapię optymalną dla danego pacjenta.

Ze spotkania online z neurologiem możesz również skorzystać, gdy Twoje dziecko jest już w trakcie leczenia / terapii, a Ty chcesz zweryfikować jego postępy lub poprosić lekarza o konkretne wskazówki dotyczące leczenia / terapii.

Czego potrzebujesz. by odbyć konsultację online?

Do odbycia konsultacji neurologicznej online niezbędne jest urządzenie posiadające dostęp do sieci internetowej, wyposażone w kamerę i mikrofon. Nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatkowych aplikacji czy programów – konsultacje online odbywają się z wykorzystaniem darmowych komunikatorów internetowych.

Doświadczony neurolog dziecięcy konsultacja online

GUSTAV Children's Clinic dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Konsultacje online z naszymi specjalistami realizowane są z pełnym zaangażowaniem specjalistów, którzy bazując na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, mogą przeprowadzać skuteczne wywiady, stawiać wstępne diagnozy oraz szczegółowo opisywać dostępne metody leczenia.

Neurolog dziecięcy online to sposób na szybki i bezproblemowy dostęp do lekarza specjalisty, który rzetelnie oceni problem, z którym boryka się Twoje dziecko i zaproponuje dalsze, optymalne dla małego pacjenta postępowanie.

Zapraszamy na wizytę

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2
Warszawa Mokotów


Rejestracja:


lub elektroniczna ↓

Nasi lekarze

lek. Milena Franckiewicz

Neurolog dziecięcy

lek. Milena Franckiewicz

Neurolog dziecięcy
lek. neurolog Sylwia Czarnecka Gustav Ortopedia

lek. Sylwia Czarnecka

Neurolog dziecięcy

lek. Sylwia Czarnecka

Neurolog dziecięcy