• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Pediatra w Warszawie

Nasza poradnia została założona przez rodziców: wielu naszych specjalistów to lekarze, których poznaliśmy konsultując nasze własne dzieci albo których polecały nam fundacje i stowarzyszenia rodziców na rzecz leczenia konkretnych schorzeń u dzieci.

Wiemy jak istotne dla rodziców jest znalezienie pediatry, któremu można zaufać i który będzie starał się poznać nasze dziecko.

Rodzice trafiają z dzieckiem do pediatry najczęściej z powodu infekcji lub bólów brzucha. Powodów wizyty u pediatry może być jednak więcej i nie wszystkie dotyczą nagłych stanów.

Pediatra jest pierwszym lekarzem, któremu warto zgłosić bóle głowy, wysypki, problemy ze snem, nagły spadek lub wzrost wagi lub inne objawy, które nie wskazują na jedną przyczynę. Wówczas pediatra może przeprowadzić badanie fizyczne, zapytać o historię medyczną dziecka i wykonać odpowiednie badania diagnostyczne, aby określić przyczynę danego stanu i w razie potrzeby skierować do odpowiedniego specjalisty w celu dalszej diagnozy i leczenia.

Pediatra, poza leczeniem dzieci chorych, konsultuje także dzieci zdrowe, m. in.: doradza, jak postępować w dolegliwościach wieku noworodkowego i niemowlęcego: kolka jelitowa, niestrawność, ulewanie i inne, wyjaśnia zasady żywienia noworodka i małego dziecka, przeprowadza bilanse zdrowia dzieci.

Nasi lekarze mają wyjątkowe podejście do dzieci, są empatyczni i dokładni. Wizyta oraz badanie przebiegają w bardzo spokojnej i przyjaznej dla dziecka i rodziców atmosferze.

W naszej poradni pediatrią zajmują się: dr n. med. Agnieszka Mazur, która jest także specjalistą alergologiem i w naszej poradni przyjmuje dzieci z konkretnymi, zwłaszcza przewlekłymi schorzeniami oraz lek. Maciej Marczak, który oprócz stanów chorobowych konsultuje także dzieci zdrowe. Oboje specjaliści pracują na co dzień w pobliskim klinicznym szpitalu dziecięcym przy Żwirki i Wigury, na oddziale Pneumonolgii, Alergologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii.

W zależności od potrzeby w naszej poradni znajdą Państwo również specjalistów następujących dziedzin:

Zapraszamy na wizytę

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2
Warszawa Mokotów


Rejestracja:


lub elektroniczna ↓

Nasi specjaliści

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog dziecięcy

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog dziecięcy

lek. Maciej Marczak

Pediatra

lek. Maciej Marczak

Pediatra