• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19
Lekarz Jacek Kąpiński ortopeda w Gustav Ortopedia Warszawa

Lekarz Jacek Kąpiński ortopeda dziecięcy.

Doktor Jacek Kąpiński jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego w Warszawie.

Swoją „przygodę” z ortopedią zaczynał w szpitalu MON na Szaserów 128. Pracował w Klinice Traumatologii a następnie Ortopedii w/w szpitala. Tu zaraził się pasją do ortopedii dziecięcej. Przez wiele lat pracował w szpitalu Szpitalu Dziecięcym imienia prof. Bogdanowicza na ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Aktualnie zgłębia swoje zainteresowania ortopedią i traumatologią pediatryczną, kontynuując karierę w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Doktor Jacek Kąpiński zajmuje się leczeniem dzieci od narodzin do 18 roku życia, zarówno po urazach, jak i z chorobami ortopedycznymi (zniekształcenia stóp i kończyn, jałowe martwice kości i inne).

Szczególny obszar jego zainteresowań stanowią wrodzone i nabyte wady stóp, ze szczególnym uwzględnieniem stóp końsko-szpotawych i ich leczeniem zgodnie z metodą Ponsetiego.

Dr Jacek Kąpiński – doświadczenie

Odbył staż w Department of Orthopedics and Rehabilitation University of Iowa Health Care Media Relations pod opieką prof. Jose Morcuende. Ukończył kursy ortopedii pediatrycznej organizowane przez Europejskie Towarzystwo Ortopedów Dziecięcych (EPOS – BAT), sekcję dziecięcą Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (Szkoła ortopedii dziecięcej vol1 i vol2 ) oraz inne związane z ortopedią pediatryczną (AO Pediatrics). Wciąż zgłębia swoją wiedzę i rozwija umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Od początku kariery zawodowej wykonuje badania USG stawów biodrowych w ramach profilaktyki rozwojowej dysplazji stawów biodrowych. Ukończył kursy podstawowy oraz zaawansowany z w/w metody, prowadzone osobiście przez profesora Grafa – twórcę metody.

Jacek Kąpiński - ZnanyLekarz.pl

Zapraszamy na wizytę - Rejestracja:

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

lub elektroniczna ↓