• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19
Lekarz Jacek Kąpiński ortopeda w Gustav Ortopedia Warszawa

Lekarz Jacek Kąpiński ortopeda dziecięcy.

Doktor Jacek Kąpiński jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego w Warszawie.

Swoją „przygodę” z ortopedią zaczynał w szpitalu MON na Szaserów 128. Pracował w Klinice Traumatologii a następnie Ortopedii w/w szpitala. Tu zaraził się pasją do ortopedii dziecięcej .

Aktualnie zgłębia swoje zainteresowania ortopedią i traumatologią pediatryczną, kontynuując karierę w Szpitalu Dziecięcym imienia prof. Bogdanowicza na ul. Niekłańskiej w Warszawie, oraz jako konsultant Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym.

Doktor Jacek Kąpiński zajmuje się leczeniem dzieci od narodzin do 18 roku życia, zarówno po urazach, jak i z chorobami ortopedycznymi (zniekształcenia stóp i kończyn, wady postawy, jałowe martwice kości i inne).

Szczególny obszar jego zainteresowań stanowią wrodzone i nabyte wady stóp, ze szczególnym uwzględnieniem stóp końsko-szpotawych i ich leczeniem zgodnie z metodą Ponsetiego.

Dr Jacek Kąpiński – doświadczenie

Odbył staż w Department of Orthopedics and Rehabilitation University of Iowa Health Care Media Relations pod opieką prof. Jose Morcuende. Ukończył kursy ortopedii pediatrycznej organizowane przez Europejskie Towarzystwo Ortopedów Dziecięcych (EPOS – BAT), sekcję dziecięcą Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (Szkoła ortopedii dziecięcej vol1 i vol2 ) oraz inne związane z ortopedią pediatryczną (AO Pediatrics). Wciąż zgłębia swoją wiedzę i rozwija umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Od początku kariery zawodowej wykonuje badania USG stawów biodrowych w ramach profilaktyki rozwojowej dysplazji stawów biodrowych. Ukończył kursy podstawowy oraz zaawansowany z w/w metody, prowadzone osobiście przez profesora Grafa – twórcę metody.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń lub skorzystaj z rejestracji elektronicznej.

Zapraszamy na wizyty.

Gustav – Children’s Clinic

ul. Białej Floty 2

tel. 509 105 905

e-mail: rejestracja@gustav.pl

Jacek Kąpiński - ZnanyLekarz.pl