Lekarz Łukasz Jastrzębski ortopeda dziecięcy

Lekarz Łukasz Jastrzębski, ortopeda dziecięcy

Doktor Łukasz Jastrzębski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, jest lekarzem sportowym (certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyna Sportowej) a dodatkowo jest w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Jego zainteresowania to przede wszystkim ortopedia i traumatologia pediatryczna.

Na co dzień doktor Jastrzębski pracuje na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach, gdzie m.in. przeprowadza skomplikowane operacje skolioz i deformacji kręgosłupa u dzieci, pod kontrolą neuromonitoringu.

Uczestnik wielu renomowanych kursów z zakresu ortopedii pediatrycznej, który stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą.

 

Jego szczególne zainteresowania dotyczą:

– leczenia skolioz i deformacji kręgosłupa: zarówno współpraca z fizjoterapeutami, prowadzenie leczenia gorsetowego jak i leczenie operacyjne

– problemów ortopedycznych w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym (leczenie zachowawcze, operacyjne, program leczenia toksyną botulinową w MPD) i innych zespołach wad wrodzonych

– medycyny sportowej i leczenia urazów

Od wielu lat doktor Łukasz Jastrzębski wykonuje także badania USG bioder niemowląt w kierunku rozwojowej dysplazji stawu biodrowego. Ma świetne podejście do małych pacjentów a rodzicom zrozumiale tłumaczy zalecenia. Pacjentów ze zdiagnozowaną skoliozą  / deformacją kręgosłupa prosimy o przybycie na wizytę ze zdjęciami rtg. 
 
 
Call Now Button