• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19
Lekarz Łukasz Jastrzębski ortopeda dziecięcy

Lekarz Łukasz Jastrzębski, ortopeda dziecięcy

Doktor Łukasz Jastrzębski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, jest lekarzem sportowym (certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyna Sportowej) a dodatkowo jest w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Jego zainteresowania to przede wszystkim ortopedia i traumatologia pediatryczna.

Na co dzień doktor Jastrzębski pracuje na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach, gdzie m.in. przeprowadza skomplikowane operacje skolioz i deformacji kręgosłupa u dzieci, pod kontrolą neuromonitoringu.

Dr Łukasz Jastrzębski – doświadczenie

Uczestnik wielu renomowanych kursów z zakresu ortopedii pediatrycznej, który stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą.

Jego szczególne zainteresowania dotyczą:

  • leczenia skolioz i deformacji kręgosłupa: zarówno współpraca z fizjoterapeutami, prowadzenie leczenia gorsetowego jak i leczenie operacyjne
  • problemów ortopedycznych w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym (leczenie zachowawcze, operacyjne, program leczenia toksyną botulinową w MPD) i innych zespołach wad wrodzonych
  • medycyny sportowej i leczenia urazów
Od wielu lat doktor Łukasz Jastrzębski wykonuje także badania USG bioder niemowląt w kierunku rozwojowej dysplazji stawu biodrowego. Ma świetne podejście do małych pacjentów a rodzicom zrozumiale tłumaczy zalecenia. Pacjentów ze zdiagnozowaną skoliozą  / deformacją kręgosłupa prosimy o przybycie na wizytę ze zdjęciami rtg.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń lub skorzystaj z rejestracji elektronicznej.

Zapraszamy na wizyty.

Gustav – Children’s Clinic

ul. Białej Floty 2

tel. 509 105 905

e-mail: rejestracja@gustav.pl

Łukasz Jastrzębski - ZnanyLekarz.pl