• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Doktor Małgorzata Kostrzewa jest lekarzem specjalistą dermatologiem oraz wenerologiem. Do jej zainteresowań zawodowych należy m.in. leczenie schorzeń dermatologicznych u dzieci.

Lek. Małgorzata Kostrzewa Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2016 roku. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobywa doświadczenie kliniczne.

Uczestniczka wielu konferencji oraz kursów dermatologicznych krajowych i międzynarodowych, a także szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society.

W praktyce klinicznej zajmuje się przede wszystkim diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry takich jak:

– trądzik

– łuszczyca

– atopowe zapalenie skóry

– choroby infekcyjne

Szczegółnie interesuje się także chorobami włosów i paznokci oraz leczeniem schorzeń dermatologicznych u dzieci.

W poradni Gustav – Children’s Clinic dr Małgorzata Kostrzewa przeprowadza również dermoskopową ocenę znamion skórnych oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii takie jak krioterapia i łyżeczkowanie. (W razie potrzeby w poradni mozliwe jest również chirurgiczne usunięcie znamion u dzieci u chirurga dziecięcego).

Zakres usług w zakresie dermatologii dziecięcej:

– leczenie chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci

badanie dermoskopowe znamion skórnych

krioterapia i łyżeczkowanie brodawek wirusowych (kurzajek)

Doktor Małgorzata Kostrzewa to empatyczny i wnikliwy specjalista. Przez pacjentów ceniona za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta niezależnie od wieku.

Zapraszamy na wizytę - Rejestracja:

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

lub elektroniczna ↓