• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19
lek. neurolog Sylwia Czarnecka Gustav Ortopedia

Lekarz Sylwia Czarnecka specjalizuje się w neurologii dziecięcej.

Lekarz Sylwia Czarnecka to absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Swoje zainteresowania neurologią realizowała na początku jako członek studenckich neurologicznych kół naukowych, następnie jako przewodnicząca Koła Neurologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Jest lekarzem w trakcie rezydentury z neurologii dziecięcej. Swoje doświadczenie zdobywa w Oddziale Klinicznym Neurologii i Pediatrii oraz Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz współautorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz współautorem rozdziałów w podręcznikach.

Pani doktor Sylwia Czarnecka zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu nerwowego u pacjentów od narodzin do 18 roku życia. 

Szczególny obszar zainteresowań stanowią zaburzenia rozwoju psychoruchowego u niemowląt, zaburzenia napięcia mięśniowego, mózgowe porażenie dziecięce, bóle głowy, padaczka, tiki, choroby genetyczne i metaboliczne, pląsawice, choroby naczyniowe, choroby nerwów obwodowych, choroby skórno-nerwowe. Wciąż zgłębia swoją wiedzę i rozwija umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Prywatnie uprawia wspinaczkę wysokogórską i jest pilotem w rajdach terenowo-nawigacyjnych.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń lub skorzystaj z rejestracji elektronicznej.

Zapraszamy na wizyty.

Gustav – Children’s Clinic

ul. Białej Floty 2

tel. 509 105 905

e-mail: rejestracja@gustav.pl

Sylwia Czarnecka - ZnanyLekarz.pl