Dietetyk kliniczny mgr Agnieszka Motylewska – Kawalec w naszej poradni przyjmuje dzieci i dorosłych w szerokim zakresie problemów chorobowych i związanych z nieprawidłową wagą ciała. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi a następnie zdobywała praktykę w renomowanych warszawskich szpitalach, m. in. Na Oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Obecnie od kilku lat pracuje w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego oraz prowadzi prywatną praktykę z małymi i dorosłymi pacjentami.

W codziennej pracy zajmuje się żywieniowym wspomaganiem leczenia chorób i zaburzeń takich jak:  nadwaga i otyłość, insulinooporność, cukrzyca, choroby autoimmunizacyjne (Hashimoto, SM, tężyczka, inne), schorzenia układu pokarmowego (refluks, choroba wrzodowa, stany zapalne trzustki, wątroby i jelit – choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, niedożywienie, alergie i nietolerancje pokarmowe.

W pracy z pacjentem nacisk kładzie na zindywidualizowane podejście oraz szeroko rozumianą edukację żywieniową, dzięki której zmiana nawyków żywieniowych nie musi być trudna, a poprawa stanu zdrowia i samopoczucia nie tylko na chwilę.

Ukończyła m.in. następujące kursy:

🔹 Praca z dziećmi w kontekście psychodietetyki (3 miesięczny)

🔹 Specjalista przyjazny insulinoopornym

🔹 Specjalista praktyki dietetycznej

🔹 Dieta dla płodności

🔹 Dieta w prewencji nowotworów.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Dlatego są jej szczególnie bliskie w praktyce zawodowej.

Aby zapisać się na wizytę do naszej dietetyk skontaktuj się z nami:

Adres: ul. Białej Floty 2, Warszawa

Tel. 509 105 905

E-mail: [email protected]