• ul. Białej Floty 2

  02-654, Warszawa,
  osiedle Marina II
 • Zapisy telefoniczne

  pon - pt 8-19

Dietetyk kliniczny mgr Agnieszka Motylewska – Kawalec w naszej poradni przyjmuje dzieci i dorosłych w szerokim zakresie problemów chorobowych i związanych z nieprawidłową wagą ciała.

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi a następnie zdobywała praktykę w renomowanych warszawskich szpitalach, m. in. Na Oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Obecnie od kilku lat pracuje w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego oraz prowadzi prywatną praktykę z małymi i dorosłymi pacjentami.

W codziennej pracy zajmuje się żywieniowym wspomaganiem leczenia chorób i zaburzeń takich jak:  nadwaga i otyłość, insulinooporność, cukrzyca, choroby autoimmunizacyjne (Hashimoto, SM, tężyczka, inne), schorzenia układu pokarmowego (refluks, choroba wrzodowa, stany zapalne trzustki, wątroby i jelit – choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, niedożywienie, alergie i nietolerancje pokarmowe.

W pracy z pacjentem nacisk kładzie na zindywidualizowane podejście oraz szeroko rozumianą edukację żywieniową, dzięki której zmiana nawyków żywieniowych nie musi być trudna, a poprawa stanu zdrowia i samopoczucia nie tylko na chwilę.

Ukończyła m.in. następujące kursy:

 • Praca z dziećmi w kontekście psychodietetyki (3 miesięczny)
 • Specjalista przyjazny insulinoopornym
 • Specjalista praktyki dietetycznej
 • Dieta dla płodności
 • Dieta w prewencji nowotworów.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Dlatego są jej szczególnie bliskie w praktyce zawodowej.

Aby umówić się na wizytę zadzwoń lub skorzystaj z rejestracji elektronicznej.

Zapraszamy na wizyty.

Gustav – Children’s Clinic

ul. Białej Floty 2

tel. 509 105 905

e-mail: [email protected]