• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Chirurdzy dziecięcy

lek. Maria Jabłońska

Chirurg dziecięcy

lek. Maria Jabłońska

Chirurg dziecięcy

Chirurdzy dziecięcy w GUSTAV – Children’s Clinic

Chirurgia dziecięca jest specjalny działem chirurgii ogólnej. Ta szczególna podspecjalność została wyodrębniona przede wszystkim ze względu na istotne różnice anatomiczne między dziećmi a osobami dorosłymi, ale również ze względu na specyfikę chorób wieku dziecięcego oraz konieczność zmierzenia się z wadami wrodzonymi i rozwojowymi u najmłodszych pacjentów. Chirurdzy dziecięcy oferują konsultacje i diagnozowanie oraz leczenie operacyjne schorzeń u dzieci od pierwszych dni życia do ukończenia 18 roku życia.

W GUSTAV Children’s Clinic nie mogło zabraknąć chirurga dziecięcego. To specjalista, który oferuje profesjonale porady chirurgiczne, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych oraz przeprowadza wybrane zabiegi chirurgiczne. Chirurg dziecięcy wchodzi ponadto w skład interdycyplinarnego zespołu Kliniki GUSTAV i ściśle współpracuje z ortopedami, fizjoterapeutami i neurologami, dzięki czemu możemy oferować kompleksowe wsparcie naszym małym pacjentom i ich rodzinom.

Chirurdzy dziecięcy Warszawa? W GUSTAV Children’s Clinic masz gwarancję profesjonalnego i indywidualnego, pełnego empatii podejścia do każdego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta przebiegała w spokojnej, życzliwej i maksymalnie komfortowej atmosferze.