• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Dermatolog

lek. Małgorzata Kostrzewa

Dermatolog / Dermatolog dziecięcy

lek. Małgorzata Kostrzewa

Dermatolog / Dermatolog dziecięcy

Dermatolodzy dziecięcy w przychodni GUSTAV

Lekarze dermatolodzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz zmian w obrębie błon śluzowych, paznokci i włosów. Dermatolodzy dziecięcy dodatkowo często współpracują z lekarzami innych specjalności, między innymi pediatrami i alergologami. Wszystko po to, by kompleksowo wspierać zdrowy rozwój niemowląt, dzieci i nastolatków do 18. roku życia.

Czym zajmują się dermatolodzy dziecięcy?

Specjaliści dermatologii leczą szerokie spektrum schorzeń skórnych, między innymi kontaktowe i atopowe zapalenie skóry, łupież i łuszczycę oraz stany zapalne skóry i błon śluzowych. Z porady dermatologicznej warto również skorzystać w przypadku problemów z nadwrażliwością i skłonnością do podrażnień oraz nadmierną suchością, szorstkością czy rogowaceniem skóry u dziecka. Dermatolog dziecięcy wesprze Cię także w ramach profilaktyki chorób skórnych – dowiesz się między innymi, jak prawidłowo pielęgnować skórę niemowlęcia i jakie preparaty do pielęgnacji wybierać.

Dermatolodzy dziecięcy Warszawa

W zespole GUSTAV Children’s Clinic nie mogło zabraknąć doświadczonego dermatologa dziecięcego! Na wizytę u dermatologa możesz umówić dziecko bezpośrednio – w każdej sytuacji, w której obserwujesz u malucha lub starszaka niepokojące Cię zmiany skórne. Jeśli problem będzie wymagał rozszerzonej diagnostyki nasz dermatolog może skierować pacjenta na konsultacje z alergologiem lub pediatrą.