• ul. Białej Floty 2

    02-654, Warszawa,
    osiedle Marina II
  • Zapisy telefoniczne

    pon - pt 8-19

Ortopedzi

Lekarz Jacek Kąpiński ortopeda w Gustav Ortopedia Warszawa

lek. Jacek Kąpiński

Ortopeda dziecięcy

lek. Jacek Kąpiński

Ortopeda dziecięcy

lek. Maciej Ozonek

Ortopeda dziecięcy

lek. Maciej Ozonek

Ortopeda dziecięcy
Dr Łukasz Pulik Gustav Ortopedia

dr n. med. Łukasz Pulik

Ortopeda

dr n. med. Łukasz Pulik

Ortopeda
Lekarz Łukasz Jastrzębski ortopeda dziecięcy

lek. Łukasz Jastrzębski

Ortopeda dziecięcy / Lekarz sportowy

lek. Łukasz Jastrzębski

Ortopeda dziecięcy / Lekarz sportowy

lek. Karol Ratajczak

Ortopeda

lek. Karol Ratajczak

Ortopeda

lek. Krzysztof Pakosiński

Ortopeda

lek. Krzysztof Pakosiński

Ortopeda

lek. Maria Jabłońska

Chirurg dziecięcy

lek. Maria Jabłońska

Chirurg dziecięcy
technik ortopeda Monika Jarczewska

Monika Jarczewska

Technik ortopeda

Monika Jarczewska

Technik ortopeda

Ortopedzi Dziecięcy w naszej przychodni

GUSTAV Children's Clinic specjalizuje się w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu opieki ortopedycznej nad dziećmi. Nasz zespół to specjaliści posiadający szeroką i stale aktualizowaną wiedzę oraz doświadczenie w pracy zarówno z noworodkami i niemowlętami, jak i starszymi dziećmi oraz młodzieżą do 18. roku życia.

Czym się zajmujemy?

Zespół tworzą ortopedzi dziecięcy i ortopedzi oraz lekarz sportowy, chirurg dziecięcy i technik ortopeda. Taki skład pozwala nam zapewniać kompleksową opiekę nad dziećmi na każdym etapie ich życia. Zajmujemy się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń i wad wrodzonych i nabytych oraz leczeniem urazów narządu ruchu. Wszystkie procedury wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy, sięgając po nowoczesne metody i narzędzia.

Ortopedzi dziecięcy Kliniki GUSTAV specjalizują się w leczeniu między innymi: zniekształceń stóp i kończyn (wrodzonych i nabytych, w tym stopy końsko – szpotawej i wrodzona stopa płasko – koślawa), niestabilności stawów skokowych oraz wad postawy i deformacji kręgosłupa. Ortopedzi dziecięcy wspierani m.in. przez technika ortopedę i chirurga dziecięcego prowadzą między innymi skuteczne leczenie gorsetowe i leczenie urazów wymagające gipsowania.

Edukacja i profilaktyka

Naszym celem jest nie tylko doraźna pomoc, ale również skuteczne edukowanie i wspieranie rodzin z dziećmi obciążonymi rozmaitymi wadami ortopedycznymi oraz efektywne działania profilaktyczne. Współpracujemy ze specjalistami z całego świata oraz ośrodkami i organizacjami zrzeszającymi lekarzy pracujących w oparciu o najskuteczniejsze metody, m.in. metodę Ponsetiego stosowaną w leczeniu wrodzonej stopy końsko – szpotawej.

Dodatkowo nasz technik ortopeda działa aktywnie na rzecz rodziców i dzieci, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w grupie wsparcia.

Ortopedzi dziecięcy przeprowadzają również profilaktyczne badania USG bioder niemowląt w kierunku rozwojowej dysplazji stawu biodrowego.

Wsparcie chirurga dziecięcego

Ważnym członkiem naszego zespołu jest chirurg dziecięcy. Specjalista przeprowadza konsultacje, udziela obszernych porad chirurgicznych oraz kwalifikuje pacjentów do rozmaitych zabiegów. W nowocześnie wyposażonym gabinecie przeprowadzane są między innymi: chirurgiczne zaopatrywanie i leczenie ran, zakładanie i usuwanie szwów oraz kontrole pooperacyjne.

Do chirurga dziecięcego można się również zgłosić w celu przeprowadzenia badania przesiewowego pod kątem wad postawy.

Profesjonalna opieka w życzliwej atmosferze

Zespół ortopedów dziecięcych GUSTAV Children's Clinic to gwarancja profesjonalnej opieki medycznej oraz nowoczesnego podejścia do leczenia małych pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Klinice przebiegała w spokojnej atmosferze. Specjaliści Kliniki GUSTAV wyróżniają się doskonałym podejściem do małych pacjentów i z łatwością współpracują z młodzieżą, są cierpliwi i otwarci na rozmaite potrzeby leczonych dzieci.

W naszej Klinice możesz liczyć na kompleksowe wsparcie również w sytuacjach, gdy leczone schorzenie bądź uraz wymagają konsultacji z innymi specjalistami lub wdrożenia fizjoterapii.