• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Pediatrzy

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog dziecięcy

dr n. med. Agnieszka Mazur

Pediatra, alergolog dziecięcy

lek. Maciej Marczak

Pediatra

lek. Maciej Marczak

Pediatra

Pediatrzy w naszej przychodni

GUSTAV Children’s Clinic to miejsce, w którym stawiamy na holistyczną opiekę nad małymi pacjentami. Naszym celem jest zagwarantowanie dostępu do znanych i cenionych lekarzy specjalizujących się w opiece nad dziećmi od pierwszych dni życia do 18. urodzin.

Lekarze pediatrzy w naszym zespole to profesjonaliści, posiadający ogromną wiedzę medyczną i wieloletnie doświadczenie, dzięki którym mogą skutecznie leczyć zarówno drobne infekcje, jak i bardziej skomplikowane choroby wieku dziecięcego. Na wizytę do pediatry w Klinice GUSTAV możesz umówić się z dzieckiem w każdej sytuacji, która budzi Twój niepokój i chcesz skonsultować zauważone przez siebie symptomy ze specjalistą. Nasi lekarze pediatrzy oferują również badania profilaktyczne i przesiewowe oraz przeprowadzają skrupulatne ocena rozwoju, wzrostu i wagi dziecka.

Sprawdzeni pediatrzy Warszawa? W GUSTAV Children’s Clinic masz pewność, że Twoje dziecko trafi do życzliwego i empatycznego specjalisty, który zadba nie tylko o zdrowie malucha czy starszaka, ale również o przyjazną atmosferę podczas każdej wizyty.