• Białej Floty 2 loc. 20

    02-654, Warsaw,
    Marina II
  • Appointment registration
    by phone

    Mon - Fri 8-19

Lekarz Małgorzata Wasiutyńska zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych u dzieci. Specjalizuje się w ortopedii dziecięcej, z pasją oraz zaangażowaniem podchodząc do pracy z najmłodszymi. 

Przyjmuje najmłodszych Pacjentów w ramach poradni ortopedii dziecięcej. Szczególnie interesuje się diagnozowaniem i leczeniem wad postawy.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach rezydenta i młodszego asystenta w Szpitalu Dziecięcym im. J. Bogdanowicza w Warszawie oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Od kilkunastu lat konsultuje małych pacjentów również w prywatnych poradniach ortopedycznych, zajmując się szerokim spektrum przypadków, od noworodków do młodzieży w wieku 18 lat. Jej specjalizacja obejmuje skoliozy, chorobę Osgood-Schlattera, chorobę Scheuermanna oraz inne stany ortopedyczne i ogólne.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w 2014 roku uzyskała tytuł lekarza medycyny.  W trakcie studiów pełniłą funkcję wiceprezes Zarządu koła naukowego SKN ortopedycznego. W tym czasie organizowała spotkania naukowe i obozy, reprezentując koło na sympozjach i konferencjach.

Zainteresowania Dr Wasiutyńskiej wykraczają poza zawód – jest pasjonatką kultury skandynawskiej, muzyki klasycznej i rozrywkowej. Aktywnie spędza czas na narciarstwie i uprawia sporty motorowodne. Jej podejście do pracy z pacjentami, charakteryzujące się indywidualnym podejściem, empatią i zaangażowaniem, zyskało jej uznanie wśród pacjentów i ich rodzin, czyniąc z niej cenionego specjalistę.

Lekarz Małgorzata Wasiutyńska konsultuje również w języku angielskim.

Zapraszamy na wizytę - Rejestracja:

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2, Warszawa Mokotów

lub elektroniczna ↓