• ul. Białej Floty 2

  02-654, Warszawa,
  osiedle Marina II
 • Zapisy telefoniczne

  pon - pt 8-19
 • Białej Floty 2 loc. 20

  02-654, Warsaw,
  Marina II
 • Appointment registration
  by phone

  Mon - Fri 8-19

Neurologdzy dzieci i młodzieży w Gustav – Childrens' Clinic

Poradnia neurologiczna dla dzieci stworzona w ramach kliniki GUSTAV Children's Clinic to miejsce, w którym obejmujemy kompleksową opieką neurologiczną dzieci i młodzież, potrzebujące wsparcia w zakresie diagnozowania i leczenia schorzeń układu nerwowego. Oferujemy pomoc w każdej sytuacji, w której chcesz skonsultować niepokojące Cię u dziecka symptomy lub konsultację z neurologiem zalecił pediatra, ortopeda, bądź fizjoterapeuta. Z usług naszej dziecięcej poradni neurologicznej możesz skorzystać w dowolnym momencie życia dziecka i uzyskać profesjonalne wsparcie w szerokim spektrum nieprawidłowości, zaburzeń i chorób neurologicznych.

Ocena, konsultacja i diagnoza neurologiczna dzieci i młodzieży

Dziecięca poradnia neurologiczna przyjmuje pacjentów od urodzenia do 18. roku życia. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem: wrodzonych i nabytych wad układu nerwowego, obniżonego i podwyższonego napięcia mięśniowego, opóźnionego rozwoju psychoruchowego, padaczki i innych zespołów napadowych. Możesz się do nas również zwrócić z problemem: bólów głowy u dziecka, nadpobudliwości czy zaburzeń psychogennych, a także szukając pomocy w leczeniu stanów pourazowych głowy i chorób nerwowo – mięśniowych.

Podczas pierwszej wizyty lekarz neurolog przeprowadzi z Tobą i z dzieckiem szczegółowy wywiad, przeanalizuje dokumentację medyczną dziecka oraz przeprowadzi dokładne badanie neurologiczne. W razie potrzeby może również skierować Cię na dodatkowe badania, które pozwolą rozwiać wszystkie wątpliwości i postawić dokładną diagnozę.

Co leczy neurolog dziecięcy? Holistyczne leczenie małych pacjentów

W poradni neurologicznej działamy kompleksowo. Jeżeli Twoje dziecko wymaga rozszerzonej diagnostyki oraz konsultacji z lekarzami innych specjalizacji – w naszym zespole pracują również ortopedzi dziecięcy, fizjoterapeuci dziecięcy i neurologopedzi 

Neurolog dziecięcy w prywatnej poradni neurologicznej dla dzieci w GUSTAV Children's Clinic – na Mokotowie

Naszym celem było stworzenie poradni neurologicznej dla dzieci, świadczącej specjalistyczne usługi z zachowaniem najwyższych standardów. Zespół poradni neurologicznej tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani neurolodzy. Gwarantujemy spokojną i życzliwą atmosferę, dzięki której każda wizyta w naszej Klinice przebiega komfortowo, a Ty i Twoje dziecko możecie liczyć na 100% naszej uwagi i zaangażowania.

Szukasz profesjonalnego wsparcia neurologicznego dla swojego dziecka? Chcesz zweryfikować niepokojące Cię symptomy lub szybko zrealizować konsultację zaleconą przez innego lekarza? Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego dziecka w Poradni neurologicznej dla dzieci w GUSTAV Children's Clinic.

Zapraszamy na wizytę

Gustav - Children's Clinic ul. Białej Floty 2
Warszawa Mokotów


Rejestracja:


lub elektroniczna ↓

Nasi lekarze

lek. Milena Franckiewicz

Neurolog dziecięcy

lek. Milena Franckiewicz

Neurolog dziecięcy
lek. neurolog Sylwia Czarnecka Gustav Ortopedia

lek. Sylwia Czarnecka

Neurolog dziecięcy

lek. Sylwia Czarnecka

Neurolog dziecięcy